BAĞLANTILAR

 
 
 
 
 
  Neredeyim :

Kütüphane Kullanımı

     
 
 Üyelik Koşulları
 
 
 
 
 

Kullanıcılarımızın üyelik işlemleri için nüfus cüzdanı veya eşdeğer bir belge ile başvurmaları gerekmektedir.Üye kayıt formunu doldurduktan sonra üyelik işlemleri çok kısa sürede bitirilmektedir.16 yaşa kadar olan çocuk bölümü kullanıcılarımızın üyelik işlemleri için velisinin imzası ve başvurusu gereklidir.

Kütüphanemiz koleksiyonunda bulunan yayınlardan sözlük, ansiklopedi gibi temel başvuru kaynakları hariç tüm kitaplar ödünç olarak verilmektedir.

Üyelerimiz kütüphanemizden en fazla 3 adet kitabı 15 gün süreyle ücretsiz olarak ödünç alabilmektedir. Kitaplar için bir defaya mahsus süre uzatımı yapılmaktadır. Okuyucular açık raf sistemine göre düzenlenmiş kütüphane materyallerinden serbestçe yararlanabilirler. Okuyucularımız aldıkları materyali gününde geri vermekle yükümlü olup,günü geçmiş materyali geri getirmedikçe ya da süresini uzatmadıkça başka bir yayın ödünç verilmemektedir.

Okuyucular ödünç aldıkları yayınları iyi kullanmakla ve yıpratmadan geri vermekle yükümlüdürler. Bu nedenle okuyucularımızdan kaybedilen veya hasarlı iade edilen kitapların yenisinin temin edilmesi, veya kitabın ücretinin Fiyat Takdir Komisyonu kararına bağlı olarak Defterdarlık Muhasebe Müdürlüğü’ne ödenmesi istenilmektedir
.

                                     
 
ATATÜRK KÖŞESİ

   
KOHA
Sesli Kİtap
E-Kitap

HavaDurumu-BugünHavaDurumu-YarınHavaDurumu-3.GünHavaDurumu-4.Gün
  
 Mesai ve Çalışma Saatleri
 Hafta İçi 08:30-22:00 
 Cumartesi 08:30-17:30 
                      *Çocuk Bölümü Kütüphanemizin açık olduğu günlerde 17:30'da kapanmaktadır.
                      *pazar günleri kapalıdır.
İçerik Görüntülenme Sayısı

Bu sayfa 3477 kez gösterilmiştir.