BAĞLANTILAR

 
 
 
 
 
  Neredeyim :

Hizmetlerimiz

Danışma Hizmeti

Kütüphanemiz  kullanıcılarının bilgi gereksinimlerini karşılayan ve kütüphane kullanımı konusundaki sorularına cevap veren hizmettir. Ansiklopediler, sözlükler, yıllıklar, her türden araştırmaya yönelik yayınlar ile  kullanıcı ihtiyaçları  karşılanmaktadır.

Ödünç Kitap Verme Hizmeti

Üyelik koşullarını taşıyan her vatandaşın Kütüphane materyallerinin belirli bir süreyle kütüphane dışında yararlanılmak üzere ödünç verilmesi hizmetidir. Roman, hikâye, şiir, kişisel gelişim, sosyoloji, psikoloji, din ve tarih konusundaki kaynaklardan dilediğiniz seçimi yaparak, üye olmak kaydıyla iki hafta süreyle ödünç alabilirsiniz.

Konuşan Kitaplık Hizmeti

Görme engelli vatandaşlarımızın e yararlanması için konuşan kitap denilen cd, kaset gibi materyallerin kütüphane içinde ya da ödünç verilerek yapılan hizmettir. İnternete bağlı görme engelliler için bilgisayar, kitap okuma makinesi bulunmaktadır.

Bu bölümümüzde ayrıca çocuklarımız için hazırlanmış ses kasetleri ve CD lerde  mevcuttur.

Çocuk Bölümü

Çocuk bölümümüzde  14 yaşa kadar  okuyucularımıza hizmet verilmektedir. Kitaplarımız açık raf sisteminde okuyucu hizmetlerine sunulmaktadır. Bölüm içerisinde ödünç verme servisi, genel koleksiyon, müracaat eserleri ve okul öncesi okuyucular için oluşturulan masal okuma ve oyuncak köşemiz bulunmaktadır.

 

 

 

İnternet  ve WI-Fi Hizmeti

İnternet salonundan yararlanmak için üye olunması yeterlidir. Salon ücretsiz olup kablosuz internet mevcuttur. Araştırma ve iletişim amaçlı kullanılmaktadır.

 

 

 

 

 

Eğitici Kültürel Etkinlikler

Kütüphaneye ilgiyi arttırmak, halkı kütüphaneden yararlanmaya yönlendirmek, kütüphaneyi bir kültür odağı olarak görmelerini sağlamak amacıyla kitap tanıtma, imza günleri, sergiler, kurslar, konferans ve paneller düzenlenmektedir. 
 
ATATÜRK KÖŞESİ

   
KOHA
Sesli Kİtap
E-Kitap

HavaDurumu-BugünHavaDurumu-YarınHavaDurumu-3.GünHavaDurumu-4.Gün
  
 Mesai ve Çalışma Saatleri
 Hafta İçi 08:30-22:00 
 Cumartesi 08:30-17:30 
                      *Çocuk Bölümü Kütüphanemizin açık olduğu günlerde 17:30'da kapanmaktadır.
                      *pazar günleri kapalıdır.
İçerik Görüntülenme Sayısı

Bu sayfa 3202 kez gösterilmiştir.